KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119161
nr 1611 9161
Olle Wilner
(1915-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -50. Olja på pannå, 32x38 cm, yttermått inklusive ram: 52x59 cm
Olle Wilner, svensk målare född 1915, död 1997.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:01:28
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)